طراحی دکوراسیون اداری

فضای داخلی یک اداره، به غیر از اینکه می‌تواند مکان مناسبی برای کار کردن باشد، باید یک مکان برای استراحت و زندگی کارمندان هم محسوب شود. به‌هرحال، هر یک از کارمندانی که در محیط های اداری کار می‌کنند، ساعات زیادی را در آن محیط حضور دارند و بدیهی است که باید به آن‌ها احترام بیشتری گذاشت. طراحی دکوراسیون اداری، به غیر از اینکه به زیبایی اداره اهمیت می‌دهد؛ می‌تواند باعث افزایش روحیه در کارکنان یک اداره و بازدهی آن‌ها نیز شود. 

به همین خاطر، برای طراحی دکوراسیون اداری ، نیاز است که به موضوعات مختلفی توجه شود. قطعا همه این موضوعات در تخصص افرادی که در اداره‌ها کار می‌کنند، نیستند. از این رو، می‌بایست از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در این زمینه کمک گرفت. 

طراحی دکوراسیون اداری

اهميت طراحي دکوراسيون داخلي اداري توسط بهترين شرکت

دکوراسیون اداری باید چگونه باشد؟ 

دکوراسیون داخلی اداره‌ها، باید بر اساس نیاز یک اداره، شرایط شرکت و حتی مراجعین تعیین شود. شاید افراد بسیار زیادی دوست داشته باشند که دکوراسیون داخلی اداره را مطابق با متد روز طراحی کنند؛ اما موضوع حائز اهمیت، توجه به نظم و‌هارمونی اجزای یک اداره است. 

در دکوراسیون داخلی اداره، باید عناصر مختلف مانند میز، صندلی اداری، صندلی ارباب رجوع و … در جای مناسبی قرار گیرند. می‌توان از پارتیشن‌ اداری برای جدا کردن فضای میان کارکنان و دیگر بخش‌های اداره استفاده کرد. در نظر گرفتن نور مناسب برای اداره، از جمله موضوعات مهمی‌است که در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی اداره‌ها و شرکت‌ها باید به آن توجه داشت. 

فارغ از تمامی‌این موضوعات، رنگ‌ها و ایده‌هایی که برای دکوراسیون داخلی اداری مورد استفاده قرار می‌دهید، تاثیر زیادی روی بازدهی کارکنان شما دارند. بنابراین، برای طراحی کردن دکوراسیون داخلی اداره و شرکت، باید از افراد با تجربه و خلاق کمک بگیرید. 

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی اداره چقدر است؟ 

یکی از دغدغه‌های افراد برای طراحی و یا تغییر دکوراسیون داخلی اداره‌ها، هزینه است. اول از همه باید در مورد هزینه طراحی دکوراسیون داخلی اداره‌ها بگوییم که این هزینه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. هر چقدر میزان عناصر به کار رفته برای طراحی کردن دکوراسیون داخلی اداره‌ها بیشتر باشد، طراحی دکوراسیون داخلی نیز هزینه برتر خواهد شد. 

بنابراین، هزینه طراحی دکوراسیون داخلی یک شرکت و اداره، بر اساس نظر مشتری تعیین می‌شود. مشتریان باید انتظار خودشان را در مورد طراحی داخلی اداره‌ها بیان کنند تا شرکت مورد نظر، بر اساس نیاز و انتظار مشتری، بهترین روش را برای طراحی دکوراسیون اداره انتخاب کند. 

برای مشاهده محصولات مبلمان اداری با ما همراه شوید.

طراحی دکوراسیون اداره در مجموعه آریا 

برای طراحی دکوراسیون اداری ، می‌توانید از شرکت‌های مختلفی کمک بگیرید؛ اما خلاقیت یک مجموعه و با تجربه بودن کادر آن شرکت، اهمیت بسیار زیادی در نتیجه نهایی دکوراسیون اداره شما خواهد داشت. شرکت آمود ایده آریا یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی اداری محسوب می‌شود. در صورت نیاز، می‌توانید از این شرکت کمک بگیرید تا مراحل طراحی دکوراسیون داخلی اداری را به صورت تخصصی‌تر انجام دهيد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه طراحی دکوراسیون اداره و شرکت در مجموعه آمود ایده آریا، می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.  

قبل از هر چیز باید با عناصر اصلی برای طراحی داخلی دکوراسیون اداری آشنا شوید:

عناصر اصلی تشکیل دهنده طراحی داخلی فضا، خط، شکل، نور، رنگ، بافت و الگو می باشند که هر کدام از آن ها بر جلوه بخشی که قصد دکوراسیون آن را دارید، تاثیر به سزایی می گذارند.

یکی از نکات جالب در مورد مغز انسان این است که مغز تمایل دارد اطلاعات محیطی که در آن قرار دارد را به ساده ترین شکل ممکن پردازش کند. در واقع هر چه ما با استفاده از ترفندهایی این فرآیند را برای مغزمان آسان تر کنیم، حس خوشایند و بهتری نسبت به طراحی داخلی آن محیط خواهیم داشت.

دکوراسیون اداری

در طراحی دکوراسیون اداری هارمونی ایجاد کنید!

یکی از ویژگی های مهمی که در انسان حس خوشایند و آرامش بخشی ایجاد می کند، انسجام و وحدت بین اجزای به کار رفته در طراحی فضای داخلی خانه است.

در واقع شما باوجود عناصر مختلف و متنوع در دکوراسیون، آن ها را باید به گونه ای انتخاب کنید که در شکل، رنگ، جنس یا بافت آن ها هماهنگی و هارمونی وجود داشته باشد تا انسجام در آن فضا به وجود آید.

تکرار رنگ، شکل، جنس یا بافت مشابه در عناصری که از نظر ماهیتی با یکدیگر تفاوت دارند یک فضای منسجم را می سازد.

ایده برای طراحی فضای اداری

فرقی نمی‌کند که در یک شرکت بزرگ کار می‌کنید یا یک اداره کوچک! طراحی داخلی شرکت و اداره اهمیت بسیار زیادی برای شما دارد، به خصوص اگر نیاز باشد که در هفته بیش از 40 ساعت در یک اداره کار کنید. اگر تمام طول روز خود را در اداره می‌گذارنید، بسیار طبیعی است که شما و کارمندانتان از نگاه کردن به یک دیوار ساده خسته شوید! دکوراسیون داخلی شرکت و اداره، باید برای تمامی‌مدیران و روسای شرکت‌ها، اهمیت زیادی داشته باشد، چون مستقیما بر روی انگیزه کارکنان و مراجعان تاثیر می‌گذارد. 

در ادامه این مقاله چند‌ایده ساده برای طراحی داخلی اداره را به شما توضیح می‌دهیم تا راحت‌تر اهمیت طراحی داخلی اداره و شرکت را درک کنید. 

چند ‌ایده ساده برای دکوراسیون داخلی اداره

ایده اول؛ اضافه کردن گیاه و گل به محیط اداری

یکی از راه‌های ساده برای طراحی داخلی شرکت، استفاده از گیاه و گل‌های کوچک در بخش‌های مختلف اداره است. با این کار به کارمندان خودتان، روحیه و انگیزه بهتری می‌دهید. از طرفی، تهویه داخل اداره با این گیاهان کوچک بهبود پیدا می‌کند. 

ایده دوم؛ استفاده از قاب‌های هنری در دکوراسیون داخلی

یکی از بهترین‌ایده‌ها برای طراحی داخلی شرکت‌های لوکس و پررفت و آمد، استفاده از قاب‌های هنری است. شما می‌توانید از قاب‌های مختلف با طرح‌های متنوع برای تزئین کردن دیوار شرکت‌ها استفاده کنید. همچنین، در بسیاری از شرکت‌ها می‌توان با کمک قاب‌هایی که دارای نقل‌قول‌های خاص و معروف (مانند شعر، جملات کوتاه و …)، فضایی خاص به شرکت بخشید. 

ایده سوم؛ مرتب کردن روی میز برای طراحی داخلی شرکت و اداره

مرتب کردن روی میز، از جمله موضوعاتی است که باید در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی اداره‌ها به آن توجه داشته باشید. میز کارمندان نباید خیلی شلوغ و پر هرج‌و‌مرج به نظر برسد. شما می‌توانید روی میز سیستم کامپیوتری، یک تقویم رومیزی و یک فنجان چای قرار دهید. اما از پخش کردن کاغذها، خوراکی‌ها و … روی میز خودداری کنید. 

ایده چهارم؛ نظم‌دهی به عناصر داخل اتاق‌ها

می‌توان با کمک نظم دادن به عناصر داخل اتاق‌های اداره‌ها و شرکت‌ها، زیبایی خاصی برای اداره و شرکت ایجاد کرد. بهتر است که میز مدیریت یا کارمند، روبروی درب ورودی قرار بگیرد تا فرد کارمند متوجه ورود ارباب رجوع و افراد دیگر شود. همچنین، نیاز است که صندلی‌های مربوط به ارباب رجوعان با نظم مشخص روبروی میز کارمند یا مدیرعامل قرار بگیرند. 

ایده برای طراحی داخلی اداره و شرکت

ایده پنجم؛ در نظر گرفتن فضای مناسب برای رفت‌وآمد 

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید در هنگام طراحی داخلی اداره به آن توجه داشته باشید، رفت‌وآمد کارکنان و ارباب رجوعان است. شما باید تمامی‌عناصر اداره مانند میز، صندلی و … را به صورت مرتب بچینید و یک راهروی هر چند کوچک برای عبور بهتر ارباب رجوعان در نظر بگیرید. 

ایده ششم؛ استفاده از نور کافی در طراحی دکوراسیون اداری

حتما به نور داخل اداره توجه داشته باشید. نور باید به‌اندازه کافی در بخش‌های مختلف اداره مانند اتاق کارکنان وجود داشته باشد تا کارکنان خسته و کسل نشوند. می‌توانید از لامپ‌های ال ای دی، برای پخش نور در داخل اداره‌ها و شرکت‌ها کمک بگيريد.

استفاده از جدیدترین متدها در طراحی داخلی اداری:

شرکت آمود ایده آریا توانسته با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا در زمینه طراحی فاز یک و دو خدمات گسترده و کم نظیری ارائه کند.

ما در این مجموعه برای جلب رضایت مشتریان در زمینه اجرای دکوراسیون اداری عوامل مهمی چون هزینه در نظر گرفته کارفرما برای پروژه، زمان بندی ایشان و اصول طراحی را در نظر می گیریم و تا کنون توانسته ایم نظر اکثر مشتریان را جلب نموده و خدمات بی نظیری ارائه کنیم.

برای دریافت این خدمات ارزشمند شما می توانید به قسمت های تماس با ما، مشاوره آنلاین و یا

درخواست مشاوره حضوری مراجعه و از این خدمات ارزشمند و بی نظیر بهرمند شوید.

جمع بندی

قطعا يک شرکت يا اداره‌اي که به صورت اصولي و بر اساس دانش روز، طراحي نشده باشد، مي تواند براي کارمندان و ارباب‌رجوعان کسل‌کننده باشد. به همين خاطر، توصيه مي شود که حتما مديران شرکت‌ها و اداره‌ها، براي بهبود کارايي کارکنان و افزايش مراجعان و درآمد نهايي، به فکر دکوراسيون داخلي اداره و شرکت خودشان باشند. البته در اين ميان، کمک گرفتن از کادر مجرب و باتجربه براي طراحي دکوراسيون داخلي اداره و شرکت، اهميت زيادي دارد که به لطف مجموعه آمود ایده  آريا، اين مشکل هم برطرف شده است.