فرنیش

امروزه به دلیل تنوع گسترده سبک های چیدمان همه ی ما برای انتخاب فرنیش مشکلات فراوانی داریم.

کلمه فرنیش به معنی مبلمان است.

بنابراین، فرنیش کردن یک فضا مانند یک آپارتمان یا یک آشپزخانه، به معنی تجهیز کردن آن با مبلمان و سایر لوازم موردنیاز برای زندگی می باشد.

اجاره آپارتمان فول فرنیشبه این معناست که آپارتمان موردنظر کاملا مجهز بوده، و دارای آشپزخانه فول فرنیش، پذیرایی فرنیش شده و… است.

تجهیرات خانه‌ها و آپارتمان‌های فرنیش‌ نشده به سیستم گرمایشی مثل پکیج، هود آشپزخانه، کابینت‌ها، شیرآلات، گاز رومیزی، پنکه سقفی و کمدهای دیواری محدود می‌شود.

سرویس کامل مبلمان، میز نهارخوری، تلویزیون، پرده‌ها، نورپردازی کامل، وسایل صوتی و تصویری و حتی لوازم دکوراتیو، از جمله وسایل آپارتمان فول فرنیش می باشد.

راه های فول فرنیچر کردن:

  1. تهیه لیست و آماده‌سازی
  2. مبلمان در فول فرنیچر
  3. راه حل‌های اقتصادی
  4. اهمیت مینیمالیسم

 

شرکت آمود ایده آریا توانسته با استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده خود خدمات گسترده و ارزشمندی را ارائه نماید.

ما در این مجموعه توانسته ایم با در نظر گرفتن فاکتور های مهمی چون هزینه در نظر گرفته کارفرما، سبک معماری استفاده شده در محل پروژه، سلیقه شخصی کارفرما و با استفاده از آخرین متد روز دنیا نظر تمام مشتریان عزیزمان را جلب کنیم.

[eltdf_icon_with_text type=”icon-top” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” title_tag=”” custom_icon=”9355″ title=”پرده” link=”https://polarisdecor.com/portfolio-item/%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87/”]
[eltdf_icon_with_text type=”icon-top” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” title_tag=”” custom_icon=”9337″ title=”مبلمان” link=”https://polarisdecor.com/portfolio-item/%d9%85%d8%a8%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86/”]